AKADEMIA – TRAMPKARZ C1 HEJNAŁ WINTER CUP

19.12.2023

 WIELKI SUKCES NA TURNIEJU HEJNAŁ WINTER CUP!
Nie ma słów, aby opisać naszą radość i dumę! Nasza drużyna Trampkarzy C1 (rocznik 2009) wzięła udział w tegorocznym turnieju Hejnał Winter Cup!
Po zeszłorocznym niedosycie i zajęciu drugiego miejsca, tym razem nie było dla nas mocnych Po niesamowitych meczach zarówno w fazie grupowej, jak i finałowej, zdobyliśmy pierwsze miejsce, stając na najwyższym stopniu podium!
Klasyfikacja końcowa wyglądała imponująco:
Dodatkowo, ogromne gratulacje dla naszego utalentowanego zawodnika, Mikołaja Lelka, który został wybrany MVP turnieju! Jego zaangażowanie, umiejętności i determinacja podczas każdego meczu były niezastąpione.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli i dopingowali podczas zawodów. To także wasza zasługa, że możemy cieszyć się tym niesamowitym sukcesem! Jesteśmy dumni z naszych zawodników i wiemy, że to dopiero początek kolejnych zwycięstw!
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.