AKADEMIA – TRAMPKARZ C1

20.05.2024

KKS Victoria Kraków– Radziszowianka 0:3
W końcu mogło dojść do hitowego starcia w tej lidze, obie ekipy nie straciły ani jednego punkty, więc każdy wiedział, że będzie to dobre widowisko.
Pierwsze minuty mecz był równy, bez jakichś konkretniejszych wydarzeń w meczu, dwie dogodne sytuacje to jedynie stałe fragmenty gry, Madeja chciał zaskoczyć dwoma strzałami z daleka i naprawdę niewiele brakło
Zaraz przed przerwą po ładnej akcji kombinacyjnej zdobył bramkę świetnie dysponowany Madeja
Druga połowa to znowu przewaga naszej drużyny i w tej połowie sytuacji było dużo więcej, drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył Marszałek po ładnym strzale z 16 metrów
Mecz w dalszym ciągu był kontrolowany przez naszą drużynę, a trzecią bramkę dorzucił Bierówka po indywidualnej akcji w polu karnym
Było jeszcze sporo sytuacji bardzo klarownych ale na pewno cieszy, że w meczu na szczycie to zespół Radziszowianki Radziszów inkasuje 3 punkty
Trener po meczu był bardzo zadowolony, i powiedział, że był to najlepszy mecz trampkarzy odkąd mają przyjemność pracować – czyli 2 lata – brawo trampkarze
Bramki:
X1 Madeja A Lelek
X1 Marszałek A Lelek
X1 Bierówka
Skład:
Strzeboński, Majcher – Paciorek, Piszczek, Blak, Połetek, Kucharczyk, Krupnik – Żmuda, Jachimczak, Madeja, Chytrzyński, Kołodziej, Ustupski – Lelek, Bierówka
Trener: Michał Rzeszótko
Następny mecz już w sobotę, nasi trampkarze zmierzą się w Pozowicach o 9:00 z KKSPN Pogoń Kraków– także po kolejne 3 punkty panowie!