AKADEMIA- Trampkarz C1 2009

22.04.2024

[AKADEMIA- Trampkarz C1 2009]
W sobotnie południe przyszło rywalizować naszym trampkarzom starszym z ekipą PKS Jadwiga Kraków z którą w poprzednim sezonie również mierzyliśmy siły.
Pierwszy kwadrans to delikatna przewaga naszej drużyny ale głównie w posiadaniu piłki, jedną dogodną sytuację miał Ustupski ale przegrał pojedynek z bramkarze Jadwigi
Sporo zagranych prostopadłych piłek, które nie mogły przynieść pożądanego efektu, dopiero któraś piłka z kolei przyniosła skutek, gdzie efektem był rzut karny, faulowany Lelek i sam Mikołaj wymierzył sprawiedliwość – uderzył w zupełnie inny róg niż zazwyczaj … także rywalom póki co ciężko przeczytać naszego egzekutora rzutów karnych
Jeszcze przed przerwą zdobyliśmy drugą bramkę, po kilkunastym rzucie rożnym i dośrodkowaniu Lelka piłkę w bramce umieścić Blak
Pod koniec pierwszej połowy mimo dużej kontroli pozwoliliśmy skrzydłowemu gospodarzom przedostać się lewą stroną, który po udanym dryblingu wywalczył rzut karny – Strzeboński był bliski obrony ale zbyt mocno uderzył wykonawca jedenastki Jadwigi.
Także do przerwy wynik 2-1, więc druga połowa zapowiadała się ciekawie.
W pierwszej akcji Bierowka popisał się dobrym odbiorem i sam wykończył akcje – także bardzo dobre wejście w drugą połowę.
Przy wyniku 3-1 jeszcze bardziej nasza drużyna kontrolowała mecz – częściej to my byliśmy przy piłce nie pozwalając rywalowi na zdobycie bramki kontaktowej.
Do końca nic się nie zmieniło, drużyna Jadwigi miała uderzenie w poprzeczkę, a my mieliśmy jeszcze parę dogodnych okazji na podwyższenie wyniku.
Mimo, że gra nie była najlepsza, dużo niedokładnych zagrań, sporo chaosu to najważniejsze, że 3 punkty jadą z nami do Radziszowa, a radość w szatni była duża.  (filmy w komentarzach)
Bramki:
X1Lelek rz. k.
X1 Blak A Lelek
X1 Bierówka
Skład:
Strzeboński, Majcher- Paciorek, Piszczek, Połetek, Kucharczyk – Krupnik, Blak, Chytrzyński, Jachimczak, Ustupski, Żmuda – Lelek, Bierówka
Trener: Michał Rzeszótko
Następny mecz do rozegrania już w środę – będzie to zaległe spotkanie z pierwszej kolejki z drużyną KS Victoria Kraków na ich stadionie o godzinie 18:00.