AKADEMIA – TRAMPKARZ C1 -2009

08.04.2024

W drugiej kolejce ligowej, która była de facto inauguracją sezonu dla naszych trampkarzy starszych z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych w poprzednim tygodniu, zmierzyliśmy się z dobrze znanym nam zespołem Pogoń Skotniki.
Początek spotkania charakteryzował się dużym napięciem obu drużyn, co przełożyło się na wiele niecelnych podań i błędów technicznych. Mimo to, przez pierwsze 25 minut gry, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola.
Jednak w ostatnich 15 minutach pierwszej połowy, Nikodem Bierówka przełamał impas – zdobył gola a dalszej części meczu zaprezentował imponującą formę i zdobywając w sumie aż 5 bramek.
Na boisku dobrze zaprezentował się również Lelek, który dołożył do wyniku dwa gole, w tym jeden z rzutu karnego.
Patryk Jachimczak zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach naszego zespołu – gratulacje Patryk, mamy nadzieję na kolejne sukcesy.
Cieszy nas również solidna gra naszej linii obronnej, w tym bramkarzy, którzy utrzymali czyste konto.
Bramki:
 x5Bierówka  A Chytrzyński, Blak, Lelek, Żmuda, Krupnik
x1 (rzut karny) x1Lelek A Ustupski
x1 Jachimczak A Lelek
Skład:
Strzeboński, Majcher- Paciorek, Piszczek, Połetek, Kucharczyk – Krupnik, Blak, Chytrzyński, Jachimczak, Ustupski, Żmuda – Lelek, Bierówka
Trener: Michał Rzeszótko
Brawa dla całej drużyny – teraz skupiamy się na przygotowaniach do następnego meczu który odbędzie się już 13 kwietnia. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie drużyna K.S. Orzeł Piaski Wielkie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 09:00.