Akademia: Trampkarz C1-2010

12.09.2023

Kolejka 4
W ostatnią sobotę nasi Trampkarze podejmowali na własnym stadionie drużynę Bieżanowianki Kraków!
Goście w pierwszych minutach meczu stworzyli kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki i niestety już w 9 minucie zdobyli pierwszego gola (0:1)
Po straconej bramce mecz nieco się wyrównał, jednak w 30 i 32 minucie tracimy kolejne dwie bramki (0:3)
Po zmianie stron (47′) zawodnik z Bieżanowa trafia po raz czwarty…
Nie jedna drużyna (patrz Reprezentacja Polski) myślała by już aby sędzia zakończył mecz jak najszybciej – jednak naszym chłopakom nie brakuje wiary i woli walki, choć często ustępują rywalom warunkami fizycznymi (przeważnie rywale są o rok starsi) to grają zawsze do końca!
3 minuty przed końcowym gwizdkiem atomowym uderzeniem z rzutu wolnego popisuje się nasz Kapitan – Leon Madeja i nie daje szans bramkarzowi rywali (1:4).
Tuż po wznowieniu przez zawodników z Krakowa (78′), piłkę dopada Konrad Malina i precyzyjnym uderzeniem w długi róg posyła piłkę do siatki (2:4)
Niestety sędzia 2 minuty później kończy spotkanie… być może gdyby trwało ono kilka minut dłużej …ć
BRAMKI”
✅Leon MADEJA x1
✅Konrad MALINA x1
Po okazałym zwycięstwie tydzień wcześniej (1:9) nad TS Tramwaj Kraków, nasi zawodnicy tym razem musieli przełknąć gorzką pigułkę. Jednak, już w najbliższą sobotę gramy kolejny mecz gdzie na pewno łatwo skóry nie sprzedamy Naszym najbliższym rywalem będzie Szkółka Piłkarska Orzeł Piaski Wielkie II SMS WIELICZKA! (Mecz wyjazdowy)