Akademia – Trampkarz C1 2010

08.09.2023

Kolejka 3
vs TS Tramwaj Kraków

wynik 1:9

Wygrana na wyjeździe! Pierwsza połowa meczu z drużyną z Krakowa od samego początku toczyła się pod nasze dyktando, a pierwsze bramki były tylko kwestią czasu. Nasza gra była szybka i efektywna, choć nie obeszło się bez błędów, które przeciwnicy wykorzystali podczas jednego z kontrataków.

Druga połowa spotkania całkowicie należała do naszej drużyny. Nie tylko nie dopuściliśmy przeciwników do zagrożenia naszej bramki, ale również byliśmy jeszcze bardziej efektywni niż w pierwszej połowie gry. Chcielibyśmy podkreślić znakomitą grę całego zespołu, który wykazał się determinacją i profesjonalizmem.

Bramki:
✅Leon MADEJA x1
✅Bartosz MALISZEWSKI x1
✅Borys Zięba x2
✅Nikodem OŻÓG x2
✅Konrad MALINA x3

Przed nami jeszcze wiele obszarów do poprawy. Ciężko pracujemy, aby nadal podnosić nasz poziom i osiągać kolejne sukcesy.

Dziękujemy Kibicom, za nieustanne wsparcie i dopingowanie. Razem jesteśmy nie do pokonania!
———————————–
Bądźcie czujni ponieważ już niedługo czekają nas kolejne emocjonujące wyzwania na boisku. Bądźcie z nami i wspierajcie Naszą Drużynę

 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.