Akademia – Trampkarz C1

03.10.2023

Radziszowianka vs  Zieleńczanka Zielonki 1:2 (1:0)
Relacja:
Ogólnie mecz był bardzo wyrównany, zarówno jedna jak i druga drużyna mogła ten mecz wygrać ale niestety udało się to gościom w dość szczęśliwych okolicznościach.
Pierwsza połowa wyrównana ale to nasz zespół wyszedł na prowadzenie dzięki bramce Nikodema Bierówki, który w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza z Zielonek.
W pierwszej połowie mieliśmy sporo dogodnych sytuacji w kontratakach 3×2 ale niestety byliśmy nieskuteczni.
Na drugą połowę bardziej zmotywowana wyszła drużyna Zielonek, a bramka wisiała w powietrzu i niestety dopięli swego na 10 minut przed końcem, kiedy sędzia podyktował bardzo kontrowersyjnego karnego, który napastnik zamienił na bramkę.
Ewidentnie podpięci do prądu piłkarze Zielonek chcieli zdobyć bramkę i już w czasie doliczonym zdobyli ją po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Zielonek, ale spokojnie przy naszej konsekwencji moglibyśmy zgarnąć 3 punkty.
Za błędy się płaci, a nasza drużyna zapłaciła dzisiaj największą karę w postaci porażki.
BRAMKI:
✅Bierówka 23
Skład:
Strzeboński – Piszczek, Blak, Kucharczyk(Tyrpa), Połetek – Lelek, Marszałek(Żmuda), Krupnik, Pachel, Ustupski(Kołodziej) – Bierówka
Następny mecz rozegramy z Polska Akademia Piłki Nożnej na który serdecznie zapraszamy!