Akademia Trampkarz C2

09.10.2023

Dziś na boisku w Krakowie rozegraliśmy kolejny mecz ligowy! Na początku spotkania gospodarze stworzyli sobie kilka sytuacji na strzelenie gola – jednak nasz bramkarz – Franek Klimczyk – świetnie spisywał się nad przedpolu!
Po zamieszaniu pod naszą bramką, wyprowadzamy szybki kontratak i Kuba Pawlik otwiera wynik spotkania (0:1). Dość szybko niestety gospodarze zdobywają bramkę wyrównującą, a następnie kolejną i prowadzą (2:1). Kiedy już wydawało się że właśnie takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa – gospodarze zdobywają trzecią bramkę
Druga połowa dobrze rozpoczyna się dla zawodników z Krakowa – strzelają czwartą bramkę (4:1) jednak na to trafienie odpowiada Kacper Friedel (4:2).
W pewnym momencie wydawało się że nieco przejmujemy kontrolę i kolejny gol dla nas jest tylko kwestą czasu. Niestety dzieje się odwrotnie i to Victoria zdobywa kolejną bramkę (5:1).
Po jednej z akcji gospodarzy, ich zawodnik faulowany jest w polu karnym – jednak mamy wytrawnego zawodnika pomiędzy słupkami – Franek po raz kolejny w tym sezonie broni rzut karny! Jak widać treningi z Mobilna Akademia Bramkarska nie idą na marne
Wynik, niestety chwilę później ustala zawodnik gospodarzy na 6:2
Na koniec chcemy podziękować Panu Kacprowi Szulc, sędziemu dzisiejszych zawodów, który świetnie prowadził spotkanie – oby więcej takich sędziów, którzy mają wrodzone podejście do zawodników w młodzieżowych kategoriach wiekowych -BRAWO
Kolejny mecz już za tydzień – ZAPRASZAMY!