Akademia – Trampkarz C1

05.09.2023

Nasza drużyna Trampkarzy (rocznik 2009) występuje obecnie w II LIDZE gr.1 Drużyna jest już po dwóch pierwszych kolejkach spotkań, a oto co się w nich wydarzyło:

Kolejka 1 Zieleńczanka Zielonki 1:4

Mecz zaczął się od nietypowego rozpoczęcia, gdy już w zaledwie 2. minucie padła pierwsza bramka na korzyść gospodarzy, dając im pewnego rodzaju przewagę. Jednakże, pomimo tego wątku early seatbacks , nasi zawodnicy nie dawali za wygraną i próbowali stworzyć kilka groźnych sytuacji pod bramką Zieleńczanki.

Niestety, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0, gdy napastnik gospodarzy zdobył drugiego gola dla swojej drużyny.

Po przerwie nasi zawodnicy próbowali kontynuować ataki, niestety bezskutecznie. Zieleńczanka wykorzystały te chwile i zdołała zdobyć kolejne dwie bramki, ustalając wynik na 4-0. Jednakże, chwilę przed końcem meczu, Mikołaj Lelek zapewnił trochę radości kibicom, zdobywając piękną bramkę z rzutu wolnego (4:1)

Ten mecz wyraźnie ukazał, że skuteczność w grze miała kluczowe znaczenie. Pomimo niepowodzeń, nie tracimy ducha walki, jesteśmy gotowi do pracy nad poprawą swojej formy w nadchodzących meczach.

Mimo wyniku, nie możemy zapominać o pasji i poświęceniu, jakie nasi zawodnicy wkładają w każdy mecz.

✅Skład: Majcher (Strzeboński) – Paciorek, Piszczek, Połetek, Kucharczyk – Kolodziej, Lelek, Blak (Nowaczyk), Ustupski, Bierówka – Pachel (Żmuda)

✅Trener: Michał Rzeszótko

————————————————

Kolejka 2 vs Polska Akademia Piłki Nożnej 3:3

W drugiej kolejce spotkań mieliśmy przyjemność gościć drużynę PAPN Krakow (mecz odbył się w Wielkich Drogach). Był to z pewnością emocjonujący pojedynek, który dostarczył wielu wrażeń kibicom.

Mecz rozpoczął się od dynamicznych ataków piłkarzy z Krakowa, ale nasza drużyna nie zamierzała pozostawać w tyle. Groźnie kontratakowaliśmy, co zaowocowało piękną akcją Krupnika i Bierówki, która skończyła się naszym prowadzeniem. Chwilę później, świetna indywidualna akcja Kucharczyka doprowadziła do przyznania rzutu karnego na naszą korzyść, a Piszczek pewnie zamienił go na bramkę.

W 43. minucie, gdy wydawało się, że zbliżamy się do przerwy z dwubramkowym prowadzeniem, piłkarze PAPN pokazali swoją determinację i wyrównali wynik na 2-2. To był moment, który naprawdę pokazał, jak niesamowicie wyrównany był ten mecz.

Po przerwie nasi zawodnicy przyjęli dużo bardziej ofensywną postawę i stworzyli wiele groźnych sytuacji. Ostatecznie, Bierówka znalazł się w dogodnej pozycji i zdobył trzecią bramkę dla naszej drużyny, wydawało się, że trzy punkty są już blisko. Niestety, jedna z ostatnich akcji przyniosła wyrównanie, a mecz zakończył się wynikiem 3-3.

To było naprawdę jak rollercoaster emocji na boisku. Chociaż nie udało nam się utrzymać prowadzenia, jesteśmy dumni z determinacji i zaangażowania naszych zawodników. Dziękujemy naszym kibicom za wsparcie i obiecujemy, że będziemy nadal walczyć o kolejne zwycięstwa w przyszłych meczach.

✅Skład: Majcher (Strzeboński) – Paciorek, Piszczek, Połetek, Krupnik – Lelek, Blak, Ustupski, Kolodziej – Bierowka, Pachel (Kucharczyk)

✅Trener: Michał Rszszótko