AKADEMIA – TRAMPKARZ C2

24.10.2023

RELACJA:
Lider za silny W sobotę udaliśmy się do Krakowa aby rozegrać kolejne spotkanie ligowe, tym razem z Bieżanowianka!
Początek spotkania nie zapowiadał tak fatalnego wyniku. Co prawda gospodarze zdobyli pierwsi bramkę i prowadzenie w meczu, jednak Leon Madeja szybko doprowadził do remisu – pewnie wykonując rzut karny!
Przed przerwą zawodnicy trafili do naszej bramki jeszcze dwa razy i na przerwę schodziliśmy przegrywając 3:1. Wynik słaby jednak dający nadzieję… Jednak te okazały się płonne
W drugiej części spotkania dajemy sobie strzelić jeszcze trzy bramki i kończymy z wynikiem 6:1.
Co by nie mówić, zwłaszcza w drugiej części spotkania wyglądaliśmy bardzo słabo, nie wychodziło man NIC. Proste błędy, brak koncentracji oraz zmęczenie (brak zawodników rezerwowych) wykorzystali nasi rywale w 100%
O tym meczy chcemy zapomnieć jak najszybciej, ale już za tydzień będziemy mieli okazję do rehabilitacji w meczu przed własną publicznością, gdzie naszym rywalem będzie Szkółka Piłkarska Orzeł Piaski Wielkie