AKADEMIA – TRAMPKARZ C2 -2010

06.06.2024

 
[AKADEMIA – TRAMPKARZ C2 -2010]
Już ponad tydzień temu Drużyna Trampkarza Młodszego zakończyła zasadniczą fazę rozgrywek i zrobiła to w WIELKIM STYLU- w ostatnim meczu pokonując drużynę JKS Zelków 0:8
W tym miejscu chcemy podziękować naszym młodszym kolegom z rocznika 2011 za wsparcie w tym meczu. Mimo że wielu z nich zagrało w starszej drużynie po raz pierwszy, pokazali, że stres to dla nich tylko motywacja do jeszcze lepszej gry!
W rundzie zasadniczej byliśmy „jak tornado” – nie do zatrzymania! W siedmiu meczach zgromadziliśmy komplet 21 punktów – strzelając 69 bramek i tracąc zaledwie 11. 
W ostatnią sobotę rozegraliśmy mecz otwierający rundę Mistrzowską przeciwko Akademia Piłki Nożnej z Olkusza – był on prawdziwym pokazem siły. Wynik 13:00 mówi sam za siebie…
Ale prawdziwe emocje dopiero przed nami! W najbliższą niedzielę czeka nas DERBOWA potyczka z Milenium Skawina, mecz, który może przesądzić o mistrzostwie. To będzie prawdziwy test naszych umiejętności i charakteru.
@obserwujący bądźcie z nami, kibicujcie i wspierajcie nas – razem możemy osiągnąć wszystko!
 
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.