AKADEMIA – TRAMPKARZ C2 -2010

10.06.2024

[AKADEMIA – TRAMPKARZ C2 -2010]
Drużyna TRAMPKARZA MŁODSZEGO NAJLEPSZA W LIDZE
Wczoraj nasza drużyna z rocznika 2010 w meczu na szczycie z Milenium Skawina potwierdziła swoją dominację w Gmina Skawina wygrywając 4:7
W mecz weszliśmy bardzo dobrze – już po kilkunastu minutach prowadziliśmy 0:2 jednak jeszcze przed przerwą drużyna ze Skawiny zdołała wyrównać – tak więc po pierwszych 40 minutach, na tablicy widniał wynik remisowy (2:2).
Po zmianie stron nasza drużyna dominował już na boisku (zarówno pod względem piłkarskim jak i mentalnym) zdobywając kolejne 5 bramek  na które Milenium odpowiedziało jedynie dwoma i czerwoną kartką  jednego z zawodników .

X1 Kacper Klimek
X1 Szymon Szczypczyk
X1 Kacper Friedel
X4 Konrad Malina
Zdjęcia z meczu przygotował Sportowy kadr – jednak jak sam mówi mogło być ich znacznie więcej – dlaczego jest ich niedużo? Kto był na meczu ten wie…
Przed nami ostatnie spotkanie – w najbliższy piątek zmierzymy się z AP KMITA Zabierzów – jednak już jesteśmy pewni zajęcia pierwszego miejsca w lidze!