15.11.2023

[AKADEMIA – TRAMPKARZ C2]

Cracovia vs AP Radziszowianka 2010
WYNIK: 1:2 (0:1)

Trampkarze C2 (rocznik 2010) występujący na co dzień w lidze trampkarza starszego C1 (2009) zakończyli wczoraj zmagania ligowe. Ostatnim akcentem był mecz przeciwko Akademia Mistrzów Cracovia. Mecz był bardzo wyrównany, jednak to nasza drużyna schodziła na przerwę prowadząc 0:1 po golu Konrada Maliny!

W drugiej części spotkania gospodarze doprowadzili do remisu. Nie mniej jednak kilka minut później zawodnik „Pasów” zagrywa w polu karnym piłkę ręką – a Leon Madeja pewnie wykorzystuje jedenastkę podyktowaną przez arbitra.

Sezon (runda podstawowa oraz rewanżowa rozgrywana na jesień) nasi TRAMPKARZE C2 kończą na 5 miejscu w tabeli – jest to bardzo dobry wynik patrząc na fakt iż większość spotkań rozgrywali z chłopcami o rok starszymi, fizycznie silniejszymi.