Akademia – Trampkarz C2

05.02.2024

Istny rollercoaster zafundowali dziś kibicom nasi trampkarze którzy już o godzinie 8:00 zameldowali się na obiekcie Błonia Sport aby rozegrać mecz kontrolny z Podgórska Akademia Sportu.
Po zaledwie kilkunastu minutach gry nasza drużyna przegrywała 0:2 a i piłkarsko nie prezentowała się tak jak nas do tego przyzwyczaiła. Wynik podziałał jednak motywująco na naszych piłkarzy którzy szybko doprowadzili do remisu, a po rzucie karnym pewnie wykonanym przez Leona, wyszliśmy na prowadzenie 3:2.
Kolejne minuty upływały a wynik jeszcze dwa razy się zmieniał i to na naszą korzyść. W pewnym momencie spotkania było już 5:2 i … takie prowadzenie zdecydowanie uśpiło naszych zawodników, którzy pozwolili sobie na stratę 4 bramek
Tak, drodzy @obserwujący – mimo wysokiego prowadzenia wracamy z Krakowa na tarczy! Oj chyba ktoś tu musi popracować nad koncentracją do ostatniej minuty gry