AKADEMIA – TRAMPKARZ C2

25.02.2024

Wczoraj po krótkiej, tygodniowej przerwie spowodowanej feriami nasza drużyna Trampkarzy C2 rozegrała kolejny mecz sparingowy.
Na obiekcie Błonia Sport zmierzyliśmy się z Szkółka Piłkarska Karpaty Siepraw. W mecz weszliśmy bardzo dobrze i już po kilkunastu minutach prowadziliśmy 2:0, choć po błędzie naszych zawodników w obronie – Karpaty złapały kontakt (2:1). Oby w lidze już takie sytuacje nam się nie przydarzały
Nasi zawodnicy nie zrazili się stratą bramki, a wręcz przeciwnie zmotywowało ich to do jeszcze lepszej gry – co zaowocowało kolejnymi trafieniami. W pewnym momencie prowadziliśmy już 5:2… i właśnie wtedy całkowicie straciliśmy koncentrację
Drużyna z Sieprawia szybko zdobyła dwie bramki (5:4) i zaczęło się robić nerwowo. W ostatniej akcji meczu, jeden z naszych zawodników miał idealną sytuację do zdobycia bramki na 6:4 jednak piłka minęła słupek branki w której strzegł bramkarz gości..
Cieszy wygrana 5:4 jednak gra, zwłaszcza w drugiej połowie pozostawia dużo do życzenia… patrząc na to spotkanie z boku wydaje się że kluczowym czynnikiem do poprawy jest koncentracja do ostatniego gwizdka  ale właśnie po to są mecze kontrolne aby poprawiać błędy!