AP RADZISZOWIANKA (U-14) – AKADEMIA WIZARDS (U-13)

19.08.2019

herb radziszowianka_new small

 

AP RADZISZOWIANKA (U-14) – AKADEMIA WIZARDS (U-13)

Do kolejnego sprawdzianu przedsezonowego doszło w niedzielne przed południe. O godzinie 10:00 zagościła u nas drużyna, która na co dzień trenuje na naszych obiektach. Akademia Wizards wraz z trenerem Filipem Frycem oraz Bogdanem Wincenciakiem.

 

Mecz w systemie 3×25’

 

1P.

Nie była to zbyt porywająca połowa w wykonaniu obu drużyn, mnóstwo chaosu, nie wymuszonych błędów. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 2-2.

2P. 

Parę zmian przeprowadzonych przez trenera Rzeszótko spowodowała, że zdecydowanie lepiej wyglądała przede wszystkim gra z przodu ale również odpowiedzialniej w obronie.

Druga połowa zakończyła się wynikiem 2-1 dla naszych trampkarzy

3P.

Podobna połowa jak pierwsza, więcej chaosu, dużo błędów, mało nie przewidywalnych zagrań, dużo strat. Połowa zakończyła się wynikiem 3-2 dla nas.

 

AP RADZISZOWIANKA (U-14) – AKADEMIA WIZARDS (U-13) – 7-5 (2-2)(2-1)(3-2)

BRAMKI:

Baranik 3x

Mazur 2x

Lelek 1x

Mrowiec 1x

 

Skład:

Paciorek – Krygier, Mazur, Skrobiszewski, Kubas – Lelek, Bartosz, Staniszewski, Chrobaszczyk, Mrowiec – Baranik  • CERTYFIKAT PZPN

ZDROWE JEDZENIE

  • ZDROWE JEDZENIE

DOBRY SPORTOWY RODZIC

  • DOBRY SPORTOWY RODZIC
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.