Budżet Obywatelski

07.05.2024

 
Drodzy mieszkańcy Radziszów – Sołectwo Gmina Skawina, Powiat Krakowski Dokładnie roku temu, dzięki Waszemu nieocenionemu wsparciu udało się nam pozyskać środki finansowe z Budżetu Obywatelskiego na rozwój Kobiecej Piłki Nożnej!
Co bardzo ważne:
️Nasz projekt zakwalifikował się również do tegorocznej -7 już- edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego
️️Tym razem również prosimy Was o wsparcie dla fantastycznego projektu
️ Projekt „Piłka Jest Piękna – Rozwój Kobiecej Piłki Nożnej w Powiecie Krakowskim” (kod projektu: KOM 34) ma na celu rozwój piłki nożnej kobiecej, dając szanse młodym dziewczynom na rozwijanie swojej pasji sportowej. ‍️
️ Glosowac można już od 15 maja do 14 czerwca 2024! Nie przegapcie tej okazji, aby wesprzeć rozwój kobiecej piłki nożnej w naszym regionie
Głosując na nasz projekt, przyczyniasz się do:
zakupu niezbędnego sprzętu sportowego,
organizacji turniejów i zawodów dla dziewcząt,
przeprowadzenia warsztatów z trenerami i zawodniczkami piłki nożnej,
promocji zdrowego stylu życia i integracji społeczności lokalnej.
⚠ UWAGA⚠
Aby oddać głos, możesz:
Wypełnić papierową kartę dostępną w naszym Klubie lub pobrać i wydrukować kartę samodzielnie (link do pobrania karty https://tiny.pl/dc9tk )
Zagłosować online na stronie https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie (głosowanie internetowe dostępne od 15 maja)
Razem możemy sprawić, że piłka nożna stanie się jeszcze piękniejsza dla dziewcząt z naszego regionu!
 
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.