Ciekawostki z naszego klubu….

10.06.2021

 

CIEKAWOSTKI Z KLUBU – drużyna żeńska.
Trener, Ewelina Prokop, była zawodniczka m.in. Czarnych Sosnowiec i Mitechu Żywiec dołączyła do sztabu szkoleniowego Radziszowianki w 2020 roku. Aktualnie wspólnie z trener Beatą Jewiarz szkoli z powodzeniem najmłodszą grupę wiekową czyli skrzaty. Okres pandemii nie pozwolił na wykorzystanie pełnego potencjału i doświadczenia trener Eweliny, jednak w myśl przysłowia: co się odwlecze, to… Złamane zostało kolejne tabu w Radziszowiance, powstaje w klubie drużyna żeńska, której oficjalny debiut przewidziany jest na przełomie sierpnia i września br roku.
Formowanie drużyny, regularne zajęcia treningowe oraz przygotowanie do rozpoczęcia udziału w rozgrywkach, spoczywa w głównej mierze na barkach wspomnianej Eweliny Prokop. Szkielet drużyny młodzieżowej już jest ale też już wkrótce rozpocznie się wielowymiarowy proces naboru.
Stworzenie drużyny żeńskiej, będzie dopełnieniem długofalowej strategii Zarządu Radziszowianki, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodzieży z terenu Gminy Skawina – w tym płci pięknej😊
 
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.