Dalin Myślenice – Radziszowianka 1:3

16.04.2023

JAKO 4. Liga Małopolska Kolejka 22

Sześć minut które wstrząsnęły Myślenicami

W pierwszej części spotkania żadna z drużyn nie umiała stworzyć sobie klarownych sytuacji do zdobycia bramki  Jednak w drugiej połowie, a dokładnie w 62 minucie, Damian Matyja otwiera wynik (0:1). Dwie minuty później (64′) Dawid Serafin podwyższa nasze prowadzenie na 0:2. Niedługo po wznowieniu gry przez KS Dalin Myślenice (68′) Norbert Bierówka który pojawił się na placu gry 3 minuty wcześniej – ładuje piłkę do bramki i odbiera chęć do gry zawodnikom z Myślenic (0:3)

W 82′ Paweł Galos zostaje ukarany drugą żółtą kartka w konsekwencji czego musi opuścić boisko . Ostatnie minuty meczu gramy w dziesiątkę

W doliczonym czasie gry (92′) KS DALIN strzela honorowego gola (1:3) a w 95′ sędzia kończy spotkanie