Decyzje w sprawie rozgrywek – runda wiosenna.

16.04.2020

herb radziszowianka_new small

W środę, 15 kwietnia 2020 r., odbyła się wideokonferencja, w której wzięli udział prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej oraz prezes PZPN Zbigniew Boniek – poinformował serwis internetowy MZPN.


Obrady miały charakter konsultacyjny. Omawiano między innymi aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju i jej wpływ na rozgrywki piłkarskie prowadzone przez wojewódzkie związki, a zwłaszcza seniorskie III ligi i klasy niższe, a także rozgrywki kobiece i młodzieżowe oraz Puchar Polski.


Po konsultacjach z klubami postanowiono, że decyzja o sposobie kontynuowania lub zakończenia obecnego sezonu podjęta zostanie najpóźniej do 11 maja 2020. Po tym terminie określone zostaną szczegółowe rozwiązania dotyczące rundy wiosennej sezonu 2019/2020.


Zgodnie zdecydowano, że wypracowane stanowisko będzie wspólne dla wszystkich Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej.


Podjęte ustalenia zostaną rekomendowane do zatwierdzenia Zarządowi PZPN.

Źródło: mzpn


  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.