GŁOSOWANIE TRWA

30.05.2023

 
JESTEŚMY NA PÓŁMETKU – GŁOSOWANIE TRWA – CIĄGLE LICZYMY NA WASZE GŁOSY
 Przypominamy o głosowaniu dotyczącym fantastycznego projektu „Piłka Jest Piękna – Rozwój Kobiecej Piłki Nożnej w Powiecie Krakowskim” (kod projektu: KOM25) w ramach małopolskiego budżetu obywatelskiego! 
 Projekt ma na celu rozwijanie piłki nożnej kobiecej i dawanie szans młodym dziewczynom na rozwijanie swojej pasji sportowej.
 Głosowanie trwa od 15 maja do 16 czerwca (18 czerwca przez internet) 2023. To jest idealna okazja, aby wesprzeć rozwój kobiecej piłki nożnej w naszym regionie!
Głosując na ten projekt, przyczyniasz się do:
Zakupu niezbędnego sprzętu sportowego.
Organizacji turniejów i zawodów dla dziewcząt.
Przeprowadzenia warsztatów z trenerami i zawodniczkami piłki nożnej.
Promocji zdrowego stylu życia i integracji społeczności lokalnej.
Aby oddać swój głos, masz dwie opcje:
1 Wypełnij papierową kartę dostępną w Klubie lub pobierz i wydrukuj kartę samodzielnie (link do pobrania karty: https://tiny.pl/wzn16).
2 Zagłosuj online na stronie https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie (głosowanie internetowe dostępne od 15 maja do 18 czerwca).
Razem możemy sprawić, że piłka nożna stanie się jeszcze piękniejsza dla dziewcząt z naszego regionu! Dziękujemy za wsparcie! 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.