Górnik Zabrze – Korona Kielce (U18) – fotorelacja.

17.07.2020

herb radziszowianka_new small

Piętnastego lipca na obiektach LKS Radziszowianka Radziszów można było zobaczyć czołowe drużyny w kraju. Tym razem w wydaniu juniorskim. Mecz kontrolny pomiędzy Mistrzem Polski Centralnej Ligi Juniorów Górnikiem Zabrze, a Koroną Kielce, która uplasowała się na piątym miejscu CLJ obfitował w wiele składnych akcji oraz bramek. Drużyna prowadzona przez Jana Żurka, jak przystało na mistrza, szybko objęła prowadzenie i kontrolowała spotkanie schodząc do szatni z prowadzeniem 5-1. Przerwę lepiej wykorzystał opiekun świetokrzyskiej drużyny Paweł Czaja i drugą połowę kielczanie wygrali 2-0.
Końcowy wynik 5-3 dla Górnika Zabrze.

To pasjonujące spotkanie mogło dojść do skutku dzięki ścisłej współpracy LKS Radziszowianka z najlepszymi klubami piłkarskim w Polsce.
Obie ekipy na czele ze sztabami szkoleniowymi były pod dużym wrażeniem Naszych obiektów oraz modelu prowadzenia Akademii.

Mamy nadzieje na następne spotkania na takim poziomie. Jednocześnie zapraszamy Wszystkich Naszych kibiców ,rodziców i zawodników  08.08.20r., na spotkanie CLJ U17 GÓRNIK ZABRZE- WISŁA KRAKÓW o godz. 11.00.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze środowego meczu Górnika Zabrze z Koroną Kielce (U18)