Radziszowianka Radziszów – Słowik Olkusz 4-6 (4-4)
Maciek Paciorek – Płonka, Krygier (62’ Filcek) Karol Lelek, Okarmus – Krystian Lelek, Kuba Paciorek, Janik, Poskróbek- Kałwa (46’ Baranik), Mazur (46’ Słowiński)
Trener: Michał Rzeszótko
Opis meczu:
Jako beniaminek, którym jesteśmy, po awansie do 1 ligi Okręgowej w Malopolsce, chcieliśmy jak najlepiej wystartować i zacząć pierwszą kolejkę z przytupem.
Początek spotkania byl szalony, wysoko pressing naszej drużyny powodował liczbę błędy w obronie Słowików i dzięki temu udało się strzelić 3 bramki, a strzelcem 2x Patryk Kalwa i Kacper Janik, po asyście Pawła Płonki. 💪
Wydawało się, że ten mecz i zarazem inauguracja będzie dzisiaj taka jaką moglibyśmy sobie wyobrazić, niestety po stracie bramki na 1-3 nasza gra siadła, a Słowik po katastrofalnych błędach doprowadza do remisu 3-3 👀
Przed przerwą jeszcze raz wyszliśmy na prowadzenie, po strzale z dystansu Szymona Poskróbka, które szybko tracimy i do przerwy hokejowy remis 4-4. 😵
W drugiej połowie sytuacji obie drużyny stworzyły mniej, Słowik przeważał, natomiast my też mieliśmy swoje słupki ale niestety nic nie chciało wpaść 🙃
Słowik strzelił jeszcze dwie bramki i to oni dowieźli wynik 6-4 już do końca.
Szkoda ale to dopiero początek, mamy nadzieje na większą konsekwencje w grze naszych juniorów w następnych meczach 😇😉💪
Trener Rzeszótko po meczu:
„Zaczęliśmy spotkanie – świetnie. Taki był plan zdobyliśmy 3 bramki w pierwszych 20 minutach, po stracie bramki nasze głowy zeszły z meczu, Słowik poczuł krew, a naciskając moich zawodnikówc którzy robili proste błędy jak w orlikach potrafili obrócić losy meczów, musimy w następnych meczach unikać tego typu błędów, bo w lidze, w której jesteś beniaminkiem, musisz grać konsekwentnie”
Dziękujemy wszystkich rodzicom za wsparcie, za doping – bez Was nie byłoby nas.