II edycja trunieju Top Tens Radziszowianka Cup.

23.11.2021

 
W niedzielę odbyła się II edycja trunieju Top Tens Radziszowianka Cup.
9 drużyn zameldowało się na starcie zawodów, które odbywały się w kategoriach: żak i żak młodszy.
W doskonałych warunkach odbyło się 16 spotkań a zawodnicy mogli konfrontować swoje umiejętności z ekipami przeciwników.
O godz. 8 zmagania zaczęły drużyny Radziszowianki i Piłkarze Pks Milenium , zaraz po nich rywalizowały zespoły O.S.K.F. Orzeł Sidzina oraz Akademia Piłkarska Kaszowianka 2020 skład tej grupy uzupełnili przedstawiciele LKS Błękitni Modlnica . Mecze każdy z każdym pozwoliły na spędzenie sporej dawki minut na boisku i realizację zadań z różnymi przeciwnikami.
Następnie swoje mecze rozgrywali: Radziszowianka 2014, Wisła Brzeźnica, Szkółka Piłkarska Borek Kraków oraz KSPN Pogoń Kraków .
Spotkania były bardzo zacięte, ogromna radość towarzyszyła zdobywanym bramkom- a padało ich niemało – każdy dążył do zwycięstwa i zdecydowanie możemy napisać że wszyscy je osiągnęli!
Na koniec zmagań drużyny otrzymały pamiątkowe medale i z uśmiechem na twarzach zakończyli zmagania II Turnieju Top Tens Radziszowianka Cup.
 
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.