INFORMACJA WS. SKŁADEK CZŁONKOWSKICH W 2022 R.

20.12.2021

Szanowni Państwo,
Realizując systematycznie założenia dotyczące strategii rozwoju klubu, Zarząd LKS Radziszowianka systematycznie rozwija infrastrukturę sportową, podnosi poziom szkolenia oraz wzbogaca ofertę treningową dla naszych zawodników.
W bieżącym roku rozbudowana została infrastruktura klubu w postaci 2 dodatkowych szatni kontenerowych dla najmłodszych zawodników oraz budynku gospodarczego. Zakupiono również wielofunkcyjny ciągnik z kosiarką i zmodernizowano wewnętrzny parking klubowy.
LKS Radziszowianka zatrudnia obecnie 15 trenerów, którzy poprzez nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji trenerskich są gwarantem jakości szkolenia i rozwoju zawodników na różnym etapie ich szkolenia.
Wymienione powyżej przykładowe działania oraz wzrost cen i płac w naszym kraju, zwiększają w bardzo dużym stopniu koszty funkcjonowania naszego klubu.
W związku z tym od dnia 01.01.2022r. zostaje wprowadzona nowa stawka miesięcznej składki członkowskiej, która będzie wynosić 120 Pln.
Mamy nadzieję, że nowa stawka opłaty członkowskiej spotka się z Państwa pełnym zrozumieniem i w dalszym ciągu będziemy wspólnie rozwijać Nasz klub oraz systematycznie podnosić jego poziom na każdej płaszczyźnie.
Składka Członkowska 2022:
• składka członkowska – 1 dziecko – 120 Pln / miesiąc,
• składka członkowska – 2 dziecko – 100 Pln / miesiąc,
• składka członkowska – 3 dziecko – zwolnione z opłaty,
• składka członkowska – 1 dziecko – jednorazowa płatność za cały rok (płatna do 31.01.2022) będzie zmniejszona o kwotę 240 PLN – 1 200 Pln,
• składka członkowska – 2 dziecko – jednorazowa płatność za cały rok (płatna do 31.01.2022) będzie zmniejszona o kwotę 440 PLN – 1 000 Pln,
• składka członkowska – 3 dziecko – zwolnione z opłaty.
* Przypominamy, że comiesięczna wpłata w myśl obowiązującego regulaminu LKS Radziszowianka, jest składką członkowską a nie opłatą za treningi. Każdy zarejestrowany zawodnik w naszym klubie, zobowiązany jest do dokonywania regularnych wpłat w ciągu 12 miesięcy w roku.
Z piłkarskim pozdrowieniem
Zarząd LKS Radziszowianka
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.