Lotnik Kryspinów – Radziszowianka Radziszów 0-5(0-1)
Skład:
Oskar Sukta, Konrad Śladowski, Oskar Wójcik, Aleks Gurdak, Paweł Jarosz, Kacper Urban, Wojciech Marszałek, Adrian Wcisło,Filip Sarapata, Kacper Okarmus (C), Oliwier Kościelniak, Mikołaj Jezioro, Krystian Kubas, Michał Szopa, Piotr Wala, Łukasz Śladowski, Szymon Przebinda
Trener: Michał Płazieński
Opis meczu:
W sobotni poranek przyszło nam się zmierzyć na wyjeździe z drużyną Lotnika Kryspinów. Trzeba zaznaczyć i pogratulować że większość meczu drużyna Lotnika grała w 10 przez problemy kadrowe dlatego tym bardziej doceniamy chęć podjęcia z nami rywalizacji.
A wracając do samego meczu pierwszą połowę wyszliśmy wysoko na drużynę gospodarzy. Chcieliśmy od razu narzucić swój styl gry i zdominować to spotkanie. Mimo naszej przewagi optycznej i konstruowania akcji nie stwarzaliśmy dużego zagrożenia pod bramką Lotnika. Wynikało to z dobrze ustawionej obrony przeciwnika i naszej wolnej i nie dokładnej gry. Po mimo dużego chaosu w polu karnym udało się zdobyć bramkę Filipowi Sarapacie na 1-0. Po tej bramce zamiast jeszcze bardziej przycisnąć rywala i strzelić kolejne bramki w naszą drużynę wkradła się duża nie dokładność i nerwowość. Lotnik bardzo rzadko zagrażał naszemu bramkarzowi. Sędzia zakończył pierwsza połowę nie doliczając ani minuty.
W drugiej połowie nasza drużyna zaczęła z przytupem po bardzo ładnej akcji drużynowej kolejna bramkę na 2-0 zdobywa Filip. Drużyna zaczęła grać szybciej i dokładniej. Wykorzystywała puste przestrzenie. Świetny mecz w środku pola rozgrywał Wojo nazwany przez trenera naszym Ngolo Kante i caly bus śpiewał znaną piosenkę o zawodników Chelsea wplatając imię Wojtka 😀 . Nasze skrzydła napędzały się z każdą akcją i dzięki nim Szymon Przebinda strzela bramkę na 3-0. Po ospałej pierwszej połowie obudził się nasz napastnik Oliwier który strzela swoją kolejną bramkę w tym sezonie. Na ostatnie 20 min trener decyduje się na zmiany i wprowadza wszystkich rezerwowych. Nasza gra wygląda jeszcze lepiej. Kolejne ataki, świetny przegląd pola Adriana w środku, ciężar gry wziął na siebie Aleks który był perfekcyjny w tym meczu. Po mimo niskiego wzorstu ale z wielkim sercem i umiejętnościami Nasz Messi rozgrywał kapitalny mecz. Z bardzo dobrej strony pokazał się również Mikołaj Jezioro który udokumentowal swój solidny występ bramką na 5-0.
Gratulujemy drużynie Trampkarzy i czekamy na więcej😉👏👏
Trener Płazieński po meczu:
„Na wstępie chciałbym pogratulować drużynie Lotnika że mimo dużych braków kadrowych podjęła rywalizację. A przechodząc do moich podopiecznych. Nasza gra w pierwszej połowie nie wyglądała dobrze,mimo przewagi optycznej i prowadzenia gry brakowało nam dokładności i przyspieszenia w ostatniej fazie akcji. Jednak w drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie lepiej, nasze akcje były prowadzone w szybszym tępie oraz dokładniej. Jestem bardzo zadowolony z chłopaków którzy wchodzili z ławki. Dali super impuls drużynie. Mogę tylko się cieszyć że mam tak duże możliwości pracy z chłopakami. Jednak już zapominamy o tym meczu i skupiamy się na kolejnym. Mecz po meczu, krok po kroku chłopcy muszą się rozwijać”
Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie, za doping – bez Was nie byłoby nas.