Kowalski – Okarmus(55’ Maślanka), Płonka, Filcek, Karol Lelek – Janik(46’ Marcisz), Krystian Lelek, Paciorek, Doroz(70’ Strugalski) – Słowiński(75’ Sulima), Kałwa(60’ Pęgiel)
Janik 41’ ⚽️
Paciorek 52’ ⚽️
Marcisz 55’ ⚽️
Słowiński 69’ ⚽️
Stadion Prądniczanki Kraków to bardzo niesprzyjający teren dla naszych juniorów, aczkolwiek w meczu o 6 punktów, gdzie zwycięstwo mimo zajmowanego przez nas 4 miejsca nie dawało gwarancji utrzymania było innym niż każde poprzednie … 😱
Początek spotkania należał zdecydowanie do naszych chłopaków z Radziszowa, mimo większego posiadania piłki Prądniczanki to my byliśmy bardziej konkretni z przodu, po kilku nieudanych próbach w końcu Kałwa strzałem z dystansu znalazł drogę do bramki i dał prowadzenie naszej drużynie, chwilę później Kuba Paciorek agresywnie zaatakował obrońcę gospodarzy, minął kolejnego zawodnika i w sytuacji sam na sam dograł do Janika, który przed przerwą podwyższył na 2-0 💪👏
Po przerwie sytuacja się nie zmieniła i znów w natarciu pozostała nasza drużyna, która podwyższyła na 3-0 za sprawą Paciorka strzałem z dystansu i ładną akcją Marcisza na 4-0, wydawało się, że kolejne bramki są tylko kwestią czasu, nic mylnego, gospodarze wrócili do gry i doprowadzili do stanu 4-2 w 60 minucie 👎
Później gra się nieco wyrównała, a wynik ustalił Wojtek Słowiński, który wykorzystał pewnie sytuacje sam na sam ⚽️🥅
Mimo ostatnich nienajlepszych meczów, dzisiaj drużyna trenera Rzeszótko zagrała solidnie w obronie ale i dużo wykreowała akcji z przodu, na duże słowa uznania zasługuje gra kapitana Pawła Płonki, który swoją pewnością siebie dawał bardzo duzo swojej drużynie, a Kuba Paciorek raz zarazem napędzał poczynania ofensywne tej drużyny.
Trener Rzeszótko po meczu:
-„Dużo rozmawiałem po ostatnich porażkach ze swoimi zawodnikami, których uważam za bardzo mądrych i świadomych tego co robią, idlatego cieszy mnie postawa w dzisiejszym meczu i totalna dominacja nad rywalem, mimo, że drużyna Prądniczanki chciała grać ładnie w piłkę, mu potrafiliśmy ich zdominować, cieszę się razem z zawodnikami, że w meczu o tzw. 6 punktów daliśmy radę i wiem, że będzie to dobry impuls na przyszłość.
Widać było, że w meczu bardzo chcieliśmy zdobyć bramkę i wygrać mecz ale czasem jak się bardzo chce to nie wychodzi, aż strach pomyśleć co by bylo gdybyśmy nie chcieli 😂 plan sobotni był abyśmy ten mecz wygrali i to się udało 👊
W meczu o 6 punktów nasi juniorzy zajmując 4 miejsce w 1 lidze zagwarantowali uczestnictwo w tej samej lidze w następnym sezonie 😎
Kibicom bardzo dziękujemy za wsparcie i zapraszamy na ostatni mecz tego sezonu 👊