Radziszowianka Radziszów – Clepardia Kraków 1:3
🏟Radziszów
Skład:
Zwijacz – M. Paciorek, Maślanka(46’ Baranik), Krygier (70’ Filcek), Okarmus – Kuba Paciorek, Kałwa (46’ Pęgiel), Poskróbek, Krystian Lelek(75’ Doroz),- Słowiński
Trener: Michał Rzeszótko

Do Radziszowa przyjechał lider 1 ligi Clepardia Kraków, drużyna prowadzona przez trenera Krzysztofa Króla, która w tym sezonie zaznała smaku porażki tylko raz, była faworytem w spotkaniu z naszymi juniorami.
Mimo wiedzy o przeciwniku nasi juniorzy konsekwentnie bronili się i utrudnili maksymalnie działania ofensywne gościom, niestety w 13’ po błędzie obrony Clepardia wychodzi na prowadzenie.
W dalszej części pierwszej połowy oprócz sytuacji Kałwy, nasi juniorzy nie mieli groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika, natomiast w bramce Radziszowianki kapitalnie spisywał się Zwijacz, który raz po raz ratował nas przed stratą kolejnych bramek. 💪🤩👍🤭
Pod koniec pierwszej połowy podczas wysokiego pressingu i błędu bramkarza pięknym strzałem w samo okienko popisał się Kuba Paciorek i zrobiło się 1-1 🙌👏
W środkowej części meczu, gra się wyrównała i wydawalo się, że każdy tutaj może wygrać.
Niestety po błędzie jednego z obrońców drugą bramkę dołożyli goście, później trzecią i wydawało się, że jest po meczu.
Wynik nie uległ zmianie i lider w Radziszowie mimo chwilowych problemów zgarnął całą pulę ☹️
Trener Michał Rzeszótko po meczu:
„Wiedzieliśmy, że będzie to bardzo trudny mecz, walczyliśmy, dobrze się broniliśmy do pewnego momentu, niestety broniąc się większość meczu ciężko nie popełnić błędu, niestety my blad popełniliśmy trzy razy i trzy razy przeciwnik to wykorzystał – zasłużona wygrana Clepardii, my koncentrujemy się na kolejnym meczu”
Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie, za doping – bez Was nie byłoby nas.
Razem tworzymy ten Klub 🔥
Następny mecz już w sobotę 16.10.2021 – udamy się na wyjazd, gdzie zmierzymy się z drużyną Prądniczanki Kraków o godzinie 16:00‼️