Skład:
Zwijacz – Płonka, Okarmus, Maślanka, Krygier – Kuba Paciorek, Janik, Poskróbek, Krystian Lelek( 70’ Pęgiel), Kałwa – Słowiński
Trener: Michał Płazieński
Opis meczu:
W niedzielne przedpołudnie przyszło rywalizować z bardzo mocną krakowską Akademią AS Progres 👊🥊
Pierwszą groźną akcję przeprowadzili goście, którzy odrazu chcieli zacząć od wysokiego C, czujny w bramce był Zwijacz i nie dał się pokonać 👍👊
Kolejna akcja Radziszowianki zakończyła się bramką, a zdobył ją snajper, który przeżywa ostatnio najlepszy okres w Radziszowie Słowiński 🔝⚽️🤩
Przed przerwą w zamieszaniu w polu karnym i szybkiej reakcji napastnika gości – Siemacha wyrównuje i do przerwy wynik 1-1 🤔
Bramka stracona pod koniec przerwy wydawało sie, że podetnie skrzydła naszych juniorów, a pobudzi do lepszej gry drużynę z Krakowa, nic z tych rzeczy, szybko zdobyła bramkę nasza drużyna wychodząc na prowadzenie, a zdobył ją nie kto inny jak … Wojtek Słowiński 😵💪⚽️
Radziszowianka poszła za ciosem i zdobyła kolejne dwie bramki, trzecią zdobył Patryk Kałwa, a bramkę stadiony świata strzałem zza 16m popisał sie Kuba Paciorek 🤩😎🤯🖐🔝👏🙌
Pod koniec bramkę, która jeszcze dawała cień nadziei zdobyła druzyna AS Progres, a 5 bramkę dla Radziszowa zdobył Kacper Janik o było pewnym, że tego dnia 3 punktów Radziszowiance nikt już nie zabierze 5️⃣🖐
➕ 3️⃣ ✅
Trener Michał Płazieński po meczu:
„W tym dniu nie było słabego punkty w naszej druzynie, każdy dołożył większą bądź mniejszą cegłówkę, aby wygrać ten mecz, gratuluje chłopakom, bo na to zwycięstwo sobie zapracowali ” 👏
Dziękujemy wszystkich rodzicom za wsparcie, za doping – bez Was nie byłoby nas.
Razem tworzymy ten Klub 🔥
Następny mecz już w sobotę 25.09.2021 – udamy się na wyjazd do Skotnik, aby zagrać z tamtejszą Pogonią!