Skład:
Zwijacz – Płonka(46’ Doroz), Filcek, Maciek Paciorek, Maślanka- Kuba Paciorek, Kałwa (46’ Baranik), Poskróbek, Krystian Lelek,- Słowiński
Trener: Michał Rzeszótko
Opis meczu:
Wiedzieliśmy jadąc do Olkusza, że mimo meczu z przedostatnią drużyną w tabeli nie będzie to łatwy pojedynek i tak też to wyglądało🤔
Pierwsi na prowadzenie wyszli nasi juniorzy, którzy po asyście Slowińskiego i bramce Pęgla zdobyli bramkę na 1-0 ✌️
Wydawałoby się, że wszystko zmierza w dobrą stronę, niestety braki kadrowe i choroby zawodników widac było szczególnie pod koniec pierwszej połowy, kiedy to 4 bramki zdobyli gospodarze – trzeba przyznać, że zasłużenie 😫
Wydawałoby się, że druga połowa będzie należała do Radziszowa, nic z tych rzeczy, pierwsi bramkę na 5-1 zdobyli gospodarze i wydawało się, że jest po meczu😔
Od 60 minut w końcu mecz należał do Radziszowianki, którzy zagrali na dużym ryzyku, wiedząc, że albo przegrają wyżej, albo dogonią rywala i udało się dojść rywala na jedną bramkę, po raz kolejny na listę strzelców i to trzykrotnie wpisał się Słowiński i zrobiło się 5-4 🤩🤩👊💪
Kapitalnie w momencie pościgu spisywał się w bramce Szymon Zwijacz, który nieraz uratował nasz zespół przed stratą 6 bramki 🤘
Niestety przy strzale z dystansu w samo okienko już nie miał szans i mecz zakończył się wynikiem 6-4 🤝
Trener Michał Rzeszótko po meczu:
„Ten sezon jest niesamowicie dziwny, szczególnie w naszym wykonaniu, potrafimy wygrać z liderem, po czym przegrywamy z przed ostatnią drużyną w tabeli i to w dodatku jesteśmy od niej przez 60 minut gorsi. Na pewno mogę być zadowolony, mimo dużych braków kadrowych z pościgu mojej drużyny w drugiej połowie, kto wie co by się stało, gdyby w meczu była dogrywka.
Wyciągamy wnioski i walczymy dalej ”
Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie, za doping – bez Was nie byłoby nas.
Razem tworzymy ten Klub 🔥
Następny mecz już w sobotę 09.10.2021 – będziemy gościć lidera naszej ligi drużynę Clepardii Kraków, postaramy się zmazać plamę po ostatniej wizycie u nich