KLUBOWE KALENDARZE

11.12.2023

Drodzy Mieszkańcy Radziszowa,
Z ogromną radością chcielibyśmy Was poinformować, że nadszedł czas na rozpoczęcie dystrybucji naszych wyjątkowych kalendarzy klubowych na rok 2024! Kalendarze te są nie tylko piękną ozdobą waszych domów, ale także stanowią wsparcie dla naszej Akademii Piłkarskiej!
Nasi zawodnicy będą osobiście odwiedzać Wasze domy, aby dostarczyć te fantastyczne kalendarze. To znakomita okazja, by mieć nie tylko wyjątkowy gadżet, ale również spotkać się i porozmawiać z naszymi utalentowanymi sportowcami.
Pieniądze ze sprzedaży kalendarzy zostaną przeznaczone na rozwój naszej Akademii, umożliwiając nam kontynuację szkolenia młodych talentów oraz poprawę infrastruktury treningowej.
Zaplanujcie chwilę na rozmowę z naszymi zawodnikami z Akademii. Każdy zakup kalendarza to krok naprzód w budowaniu przyszłości sportowej naszej społeczności.
Dziękujemy za Wasze niezmiennie ogromne wsparcie!
Z poważaniem,
Zarząd LKS Radziszowianka Radziszów
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.