KOLEJNY TEST PRZED SEZONEM JUNIORÓW RADZISZOWIANKI !!!

17.08.2019

herb radziszowianka_new small

KOLEJNY TEST PRZED SEZONEM JUNIORÓW RADZISZOWIANKI !!!

W czwartkowe popołudnie drużyna Juniorów Młodszych Radziszowianki zmierzyła się na wyjeździe w meczu kontrolnym z Dalinem Myślenice, na obiektach w/w drużyny.

Trenerzy obu drużyn umówili się na 3×30’ grania, aby przetestować parę wariantów, które będą stosowane w lidze.

1P.

 Pierwsza część pod zdecydowane dyktando naszych chłopaków, po bramkach Filipa Szczepaniaka oraz Konrada Lenika dała prowadzenie 2-0. Bardzo odpowiedzialnie Radziszowianka grała w obronie, ataki wyprowadzane od własnej bramki, skrzydłami oraz środkiem dały efekt prowadzenia 2-0.

2P.

Druga połowa zaczęła się głupiego błędu i straty bramki naszej drużyny, po bramce również chwilę słabego fragmentu gry miała nasz drużyna. Druga część drugiej połowy już była dużo lepsza, więcej grania piłką, konstruowanie akcji krótkimi podaniami, co dało efekt 3 bramek.

3P.

Trzecia połowa była najgorsza w wykonaniu naszych Juniorów, dużo błędów… dobra połowa do analizy i poprawy naszej gry. Co prawda strzeliliśmy w tej połowie dwie bramki lecz przy trzech straconych nie jest to oczekiwany rezultat.

 

DALIN MYŚLENICE (U-16) – AP RADZISZOWIANKA (U-16) 7-4 

1 POŁOWA – 0-2

2 POŁOWA – 1-3

3 POŁOWA – 3-2

BRAMKI:

FILIP SZCZEPANIAK – 3X

BARTEK DANKIEWICZ – 1X

KRZYSZTOF LUPA – 2X

KONRAD LENIK – 1X

ASYSTY:

ARTUR HAJA – 3X

HUBERT ZIARKO – 3X

FILIP SZCZEPANIAK – 1X

SKŁAD:

MYŚLIWIEC(BR) – LENIK, CZARNOMSKI, MORAWA, KRYGIER (RYDZ) – ZIARKO, HAJA, TESTOWANY, LUPA (KP), DANKIEWICZ – SZCZEPANIAK F. (SZCZEPANIAK P.)


  • CERTYFIKAT PZPN

ZDROWE JEDZENIE

  • ZDROWE JEDZENIE

DOBRY SPORTOWY RODZIC

  • DOBRY SPORTOWY RODZIC
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.