Komunikat Klubu.

27.11.2020

herb radziszowianka_new small

 
Szanowni Państwo.
Realizując systematycznie założenia dotyczące strategii rozwoju klubu, Zarząd LKS Radziszowianka systematycznie rozwija infrastrukturę sportową, podnosi poziom szkolenia oraz wzbogaca ofertę treningową dla naszych zawodników.
Końcem 2019 AP Radziszowianka otrzymała Złoty Certyfikat PZPN, który z jednej strony jest nobilitacją działań i standardów już wdrożonych w klubie a z drugiej strony bardzo wysoko zwieszoną poprzeczką, która na co dzień mobilizuje Zarząd, pracowników klubu w tym cały sztab szkoleniowy, do wytężonej pracy.
W bieżącym roku została zwiększona wydatnie ilość jednostek treningowych, turniejów oraz gier sparingowych w których bierzemy udział. Aby zwiększyć efektywność szkolenia, została również zmniejszona liczebność w poszczególnych grupach szkoleniowych.
Zakupiono różnorodny sprzęt treningowy w tym m.in. 3 komplety bramek aluminiowych, kilka kompletów strojów meczowych oraz zbudowano nowy budynek, dedykowany do bezpiecznego przechowywania sprzętu sportowego.
LKS Radziszowianka zatrudnia obecnie 15 trenerów, którzy poprzez nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji trenerskich są gwarantem jakości szkolenia i rozwoju zawodników na różnym etapie ich szkolenia.
Wymienione powyżej przykładowe działania, zwiększają również w dużym zakresie koszty funkcjonowania naszego klubu.
W związku z tym od dnia 01.01.2021r. zostaje wprowadzona nowa stawka miesięcznej składki członkowskiej, która będzie wynosić 100 Pln.
Mamy nadzieję, że nowa stawka opłaty członkowskiej spotka się z Państwa pełnym zrozumieniem i w dalszym ciągu będziemy wspólnie rozwijać Nasz klub oraz systematycznie podnosić jego poziom na każdej płaszczyźnie.
 
Składka Członkowska 2021:
składka członkowska – 1 dziecko – 100 Pln / miesiąc,
składka członkowska – 2 dziecko – 80 Pln / miesiąc,
składka członkowska – 3 dziecko – zwolnione z opłaty,
składka członkowska – 1 dziecko – jednorazowa płatność za cały rok (płatna do 31.01.2021) będzie zmniejszona o kwotę 200 PLN – 1 000 Pln,
składka członkowska – 2 dziecko – jednorazowa płatność za cały rok (płatna do 31.01.2021) będzie zmniejszona o kwotę 400 PLN – 800 Pln,
składka członkowska – 3 dziecko – zwolnione z opłaty.
 
*Przypominamy, że comiesięczna wpłata w myśl obowiązującego regulaminu LKS Radziszowianka, jest składką członkowską a nie opłatą za treningi. Każdy zarejestrowany zawodnik w naszym klubie, zobowiązany jest do dokonywania regularnych wpłat w ciągu 12 miesięcy w roku.
Z piłkarskim pozdrowieniem
Zarząd LKS Radziszowianka
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.