Komunikat Zarządu LKS Radziszowianka

29.03.2020

herb radziszowianka_new small

Szanowni Państwo.
 
Sytuacja z jaką mierzymy się dzisiaj wszyscy, nie tylko w Polsce jest sytuacją wyjątkową i absolutnie niespodziewaną.
Zawieszenie zajęć szkoleniowych dla wszystkich zawodników Naszej Akademii jest bolesne, a perspektywa powrotu na boiska, póki co mglista i nieprzewidywalna.
 
Jak co roku o tej porze, przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne na Naszych boiskach: wertykulacja, napowietrzanie, piaskowanie, nawożenie, dosiew trawy oraz wałowanie.
Dodatkowo wszystkie pomieszczenia klubowe zostały odmalowane i odświeżone.
Co miesiąc ponosimy pewne koszty stałe (prąd, woda, śmieci, itp.)
Pandemia koronawirusa spowoduje również znaczący spadek dofinansowania naszej Akademii przez prywatnych przedsiębiorców

Mając na uwadze szczególną sytuacje w kraju jak i również sytuację klubu, zmieniamy zapis w Regulaminie Klubu – paragraf 7, punkt 13 dotyczący opłaty członkowskiej.
 
Prosimy wszystkich członków klubu o uregulowanie opłaty członkowskiej za miesiąc marzec 2020 w dotychczasowej wysokości a jednocześnie o wpłatę w miesiącu kwietniu zmniejszonej składki w kwocie 30 Pln.
 
Mamy nadzieję, że w trosce o Naszą wspólną, piłkarską rodzinę Radziszowianka, wykażą się Państwo zrozumieniem i odpowiedzialnością w sytuacji jakiej wszyscy się znaleźliśmy – Akademia Piłkarska Radziszowianka również, a utrzymanie wpłat składek członkowskich na minimalnym poziomie, umożliwi nam powrót do normalnej działalności.
 
 
Zarząd LKS Radziszowianka

  • CERTYFIKAT PZPN

ZDROWE JEDZENIE

  • ZDROWE JEDZENIE

DOBRY SPORTOWY RODZIC

  • DOBRY SPORTOWY RODZIC
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.