✅‼️Ks Nadwiślan Kraków – Radziszowianka Radziszów 2-3‼️✅
⏰13:00
🏟 Kraków
Skład:
Paciorek – Ziarko, Solarz, Da. Okarmus, Krygier – Skrobiszewski, Poskróbek, Górka, Kub. Paciorek, Ka. Lelek, Pęgiel, Janik, Kry. Lelek – Kałwa
Ostatnia gra sparingowa naszych juniorów młodszych w tym roku. Mecz został rozegrany na sztucznej murawie KS Nadwiślanu właśnie z drużyną z tego obiektu.
Trenerzy umówili się na na trzy połowy meczu w wariancie 3×30’.
Mecz rozpoczął się dobrze dla nas, po strzale z drugiej minuty z dystansu piłka zatrzymała się na słupku gospodarzy.
Pierwsza połowa w wykonaniu naszych chłopców była można powiedzieć bardzo dobra. Wyrachowana gra w obronie, składne akcje kombinacyjne, dużo udanych dryblingów, dzięki czemu nasza drużyna stworzyła sporo sytuacji bramkowych.
Mimo dużej przewagi w posiadaniu piłki i stworzonych sytuacji do strzelenia gola… na prowadzenie wychodzi drużyna Nadwiślanu.
Na reakcje naszych juniorów nie trzeba było długo czekać. Po ładnej akcji, zakończonej pieknym technicznym strzałem z dystansu Kacpra Janika uzyskujemy wynik remisowy.
Chwile później po cudownym strzale z rzutu wolnego w samo okienko, Kuby Paciorka, który tego dnia był jednym z najlepszych zawodników na boisku, wychodzimy na prowadzenie 2-1 👏
Druga połowa zdecydowanie gorsza, wiele strat, sporo błędów indywidualnych, gorsze podejmowanie decyzji spowodowało, że drużyna Nadwiślanu złapała remis 2-2.
Trzecia połowa już była dużo lepsza. Wiele akcji kombinacyjnych, wymienność pozycji, konsekwencja w obronie spowodowała, że szybko wyszliśmy na prowadzenie, dzięki indywidualnej akcji Kacpra Janika, który tego dnia w pojedynkach 1 na 1 nie miał sobie równych 👏👌
Wynik mógł być zdecydowanie wyższy, lecz w niektórych sytuacjach zabrakło chłodnej głowy. Warto wspomnieć o ładnej akcji indywidualnej Krystiana Lelka, który minął dwóch obrońców, lecz jego strzał obronił bramkarz. Również 100%-ową sytuacje miał Karol Lelek, po dobitce strzału Patryka.
Na duże wyróżnienie zasługuje występ Szymona Poskróbka, który dzięki nienagannej technice i mądrości boiskowej napędzał raz po raz akcje Radziszowianki. 💪
Brawo drużyna !⚠️
Trener Michał Rzeszótko po meczu:
„W odróżnieniu od meczy ligowych, dzisiaj graliśmy w bardzo eksperymentalnym składzie, jeśli chodzi o pozycje.
Jestem mile zaskoczony postawą całej drużyny jak i poszczególnych zawodników – był to zdecydowanie jeden z lepszych meczów w tym roku, w naszym wykonaniu.
Dobry występ trojki obrońców Filipa, Huberta oraz Wojtka. Środek pomocy zdominowany przez nas – Szymon, Kuba i Karol – spisali się świetnie.
Patryk, który nie grał na swojej pozycji, zagrał jeden z lepszych meczów. Kacper Janik w końcu wykorzystał swój ogromny potencjał.
Już nie mogę doczekać się treningów z tą grupą !👊
Do treningów wracamy od 17 stycznia:
📆 3 razy w tygodniu
🏟 Sparingi co tydzień
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do Radziszowianki ‼️⚽️
Życzymy wszystkim kibicom, czytelnikom, rywalom WESOŁYCH i SPOKOJNYCH ŚWIĄT ‼️⚽️