Lotnik Kryspinów vs Radziszowianka Radziszów 2-7 (2-5). Młodzicy.

Lotnik Kryspinów vs Radziszowianka Radziszów 2-7 (2-5)

Tymoteusz Wdówka 1
Krystian Wcisło 1
Szymon Przebinda 1

Ł.Śladowski- P.Wala, O.Wójcik, P.Jarosz- K.Wcisło, K.Śladowski, O.Kościelniak, T.Wdówka- K.Urban oraz B.Kowalczyk, K.Kubas, M.Szopa, Sz.Przebinda

Spotkanie rozpoczęło się od straty prostej bramki. Kilka minut później Krystian Wcisło podał do Oliwiera Kościelniaka, który po minięciu obrońcy wyrównał stan meczu. Chwilę potem znów straciliśmy bramkę. Na szczęście w kolejnej akcji Kacper Urban podał w boczną strefę boiska, a Oliwier strzałem lewą nogą pokonał bramkarza. Przy golu na 2-3 zdecydowanie lepiej broniliśmy stałego fragmentu, Krystian Wcisło idealnie prostopadle podawał do Oliwiera. Nasz skrzydłowy od połowy biegł sam na sam i wyprowadził Radziszowiankę na prowadzenie, którego chłopcy już nie oddali. Kolejny gol był autorstwa Tymka Wdówki po krótkim podaniu Konrada Śladowskiego. Ostatnią w tej połowie bramkę zdobył Oliwier, lewą nogą dobijając strzał Tymka. Po przerwie chłopcy przeprowadzili kilkupodaniową idealną akcję, Krystian chciał dograć do jeszcze lepiej ustawionego partnera, ale obrońca wbił piłkę do własnej bramki. Następny samobój padł po dośrodkowaniu Szymka Przebindy i ataku Krystiana Kubasa na przeciwnika.
Trener Krzysztof Durlik: „Mieliśmy trochę problemów przed meczem. Wielu chłopców zagrało na odmiennych pozycjach, na szczęście po opanowaniu początkowych nerwów, drużyna grała bardzo pomysłowo, skutecznie i przede wszystkim zespołowo. Dzięki tej wygranej młodzicy wypracowali awans do drugiej ligii, za co należą się im ogromne brawa i gratulacje!”