MAŁOPOLSKA CZEKA NA TWÓJ GŁOS!

10.05.2023

Hej, mieszkańcy Radziszów – Sołectwo, Gmina Skawina, Powiat Krakowski oraz całej Małopolska  Chcemy Was poprosić o wsparcie dla fantastycznego projektu w ramach małopolskiego budżetu obywatelskiego! 
Projekt „Piłka Jest Piękna – Rozwój Kobiecej Piłki Nożnej w Powiecie Krakowskim” (kod projektu: KOM25) ma na celu rozwój piłki nożnej kobiecej, dając szanse młodym dziewczynom na rozwijanie swojej pasji sportowej. 
Głosować można od 15 maja do 16 czerwca (18 czerwca poprzez internet) 2023! Nie przegapcie tej okazji, aby wesprzeć rozwój kobiecej piłki nożnej w naszym regionie!
Głosując na nasz projekt, przyczyniasz się do:
zakupu niezbędnego sprzętu sportowego,
organizacji turniejów i zawodów dla dziewcząt,
przeprowadzenia warsztatów z trenerami i zawodniczkami piłki nożnej,
promocji zdrowego stylu życia i integracji społeczności lokalnej.
 Aby oddać swój głos, możesz:
Wypełnić papierową kartę dostępną w naszym Klubie lub pobrać i wydrukować kartę samodzielnie (link do pobrania karty https://tiny.pl/wzn16 )
Zagłosować online na stronie https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie (głosowanie internetowe dostępne od 15 maja do 18 czerwca)
Razem możemy sprawić, że piłka nożna stanie się jeszcze piękniejsza dla dziewcząt z naszego regionu!
Dziękujemy za Wasze wsparcie!

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.