Małopolski Budżet Obywatelski

01.10.2023

„Drodzy Przyjaciele Wspierający Nasz Projekt! Piszemy o naszym WSPÓLNYM SUKCESIE dopiero dziś, jednak już wczoraj wiedzieliśmy że się udało 
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam wszystkim za Wasze niesamowite wsparcie!
Nasz projekt „Piłka Jest Piękna – Rozwój Kobiecej Piłki Nożnej w Powiecie Krakowskim” zajął 13. miejsce spośród 45 zakwalifikowanych projektów w Małopolskim Budżecie Obywatelskimi, tym samym otrzymamy dofinansowanie w wysokości 100 000 zł na wsparcie żeńskiej piłki nożnej❗
To niesamowity sukces, który osiągnęliśmy dzięki Waszemu głosowaniu i wsparciu. 
Razem zebraliśmy aż 1626 głosów, co jest nie tylko dowodem na to, jak wielu z Was popiera naszą misję, ale także na siłę społeczności, jaką stanowimy. To z Waszą pomocą będziemy mogli jeszcze bardziej rozwijać kobiecą piłkę nożną w naszym powiecie, tworząc nowe możliwości dla młodych talentów i promując wartości sportu. 
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszej lokalnej społeczności w Radziszowie, a także rodziców dzieci z naszej akademii. Wasza wiara i wsparcie są nieocenione. To Wasza zaangażowanie pomaga nam kształtować przyszłość kobiecej piłki nożnej w naszym regionie. 
Dziękujemy także wszystkim, którzy angażowali się w promocję naszego projektu i zachęcali innych do oddania głosu. Jesteśmy wdzięczni za Waszą determinację i wsparcie. 
Mamy teraz przed sobą wiele pracy do wykonania, ale jesteśmy gotowi na wyzwania. Wasza wiara w nasz projekt napawa nas energią do działania. Będziemy Was informować na bieżąco o postępach i planach związanych z rozwojem kobiecej piłki nożnej w naszym powiecie. 
Raz jeszcze ogromne podziękowania dla każdego z Was. Razem tworzymy coś wyjątkowego, co ma potencjał przynieść wiele radości i osiągnięć w świat kobiecej piłki nożnej. Dziękujemy! 
Wyniki Głosowania -> https://bo.malopolska.pl/wyniki

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.