Skład:
Kowalski – Filcek, Płonka, Okarmus, Maślanka – Kuba Paciorek, Kałwa, Mazur, Krystian Lelek, Marcisz – Słowiński i Strugalski, Kubas, Sulima, Daniło, Paluchowski.
Trener: Michał Rzeszótko
PODSUMOWANIE OKIEM KIBICA
Początek meczu zarówno nasz zespół jak i gości nie potrafił skleić jednej ładnej akcji, widać było sporą nerwowość i przyzwyczajenia do boiska sztucznego. 🏟
Pierwsi wyszli na prowadzenie nasi zawodnicy po strzale z dystansu Kuby Paciorka, na tą bramkę szybko odpowiedziała drużyna Pogoni po ładnej kontrze i sytuacji sam na sam z bramkarzem napastnik został sfaulowany, po rzucie karnym Pogon wyrównała na 1-1. ⚽️
Końcówka pierwszej połowy należała do Radziszowianki, którzy zdobyli jeszcze 4 bramki i wynik do przerwy to 5-1. 👏
Druga połowa również była szaleńcza w bramki, końcowy wynik to 9-4.💪
Na duże wyróżnienie na pewno zasługuje gra Kuby Paciorka, który zdobył, aż 5 bramek, a jego gra mogła się bardzo podobać.
Debiut: 👏🤝
W tym meczu również zadebiutował zawodnik z ukraińskiego klubu Worskla Połtawa, który prawdopodobnie do nas dołączy.