Obóz Klimkówka cd.

07.08.2021

 
JAKBY BYŁ Z NAMI TRENER MATEUSZ!
OBÓZ 6.08.2021
Plan na dziś:
6:45 poranne bieganie
7:45 śniadanie
i… plan się posypał jeszcze przed pkt pierwszym🤣!
Trenerzy otwierają oczy, patrzą na zegarek i jest… 7:40🧐
Na styk zdążamy na mecz z młodzikami Karpat Krosno – rywale przeważają, tracimy bramki, z czasem nasza gra się poprawia, jednak marnujemy korzystne sytuacje. Niestety, w chłopcach buzują hormony i mecz się zaostrza, trenerzy usuwają niesfornych graczy, którzy sami próbują wymierzać sprawiedliwość, ale to pomaga tylko na chwilę i rywalizację kończymy przed czasem zapobiegając przykrym konsekwencjom.
I tu możemy wrócić do tytułu dzisiejszej relacji „ Jakby był z nami Trener Mateusz, to….” – może dobrze, że Trener M miał inne plany😂😂😂
Po takim obrocie sprawy mieliśmy więcej czasu na basen; spokojnie zdążyliśmy też na obiad; udało się nie tylko zadzwonić do Rodziców, ale jeszcze coś przeglądnąć w czeluściach internetu, a młodsi przypomnieć sobie jak to się dawniej grywało na telefonie🤣.
Popołudniu rozegraliśmy meczowy mikst naszych zawodników z koleżankami z EMKA Skierniewice – spotkanie zakończyło się zgodnie z planem – oj, Trener Mateusz by się zanudził😂
Ostania kolacja, następnie tradycyjne podsumowanie pobytu, wręczenie nagród i „chrzest” nowicjuszy obozowych, którzy chyba mieli szczęście, że nie było pewnego Trenera😜.
Widzimy się jutro… znaczy się dzisiaj🙃
 
 

GALERIA: https://www.facebook.com/radziszowiankaradziszow1974

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.