Obóz Nowy Targ cd.

03.08.2022

 
POZWÓL NAM ŚNIĆ!
Zawieszki z takim komunikatem zastali Trenerzy rano na drzwiach naszych podopiecznych, ale obóz to twarde reguły i ani pora dnia, ani pogoda, ani żadne inne czynniki nie są wstanie ich złamać ( jako Trenerzy również czasem ubolewamy😭).
Tak więc od g. 8 na boisku meldują się grupy żaków i młodzików wykonując mozolną pracę – o tej porze jeszcze jest chłodno więc jest plus wczesnego wstawania (myśl pozytywnie😃).
Bezpośrednio po treningu – niestety, nie ma odpoczynku – całą grupą obozową wyruszyliśmy na orlika (dalekiego, bo w NT wszędzie jest daleeeeko🤣) aby roczniki 2012/13 rozegrały grę sparingową z drużyną Podhala. Pogoda już nie była taka łaskawa – ale dzięki temu na naszych twarzach pozostał spory ślad promieni słonecznych – znów pozytyw!🤣
Sam mecz przyniósł dużo goli, a zaangażowanie obydwu drużyn powodowało już spore spięcia pomiędzy zawodnikami
(chyba dłuższe przebywanie w męskim towarzystwie daje się we znaki🥊😁).
Powrót z meczu, obiad, i (bez przerwy reklamowej) ponownie wychodzimy na trening, plus tego taki że o 16:30 jesteśmy po zajęciach i przed 17 Rodzice mają swoje 5 minut🤣🤣.
W piątym dniu zgrupowania wreszcie zawodnicy mają dłuższą chwilę dla siebie – przed hotelem, integracja na całego i pomimo zmęczenia twarze pełne uśmiechów – „Jak dobrze wstać skoro świt”.
Przed snem kontrola czystości, dzisiejszy dzień spowodował zaostrzenie dyscypliny, tak że nawet maruderzy zaskoczyli Trenerów swoją postawą😀.
Na koniec, niestety musimy wydać oświadczenie:
„Pragniemy poinformować że wszelkie nikczemne, nieuzasadnione, oszczercze ataki na naszego Kierownika, zwłaszcza na pewnych grupach założonych na messenger, nie pozostaną bez odzewu!
W wyniku tych ataków nasz Kierownik podupadł na zdrowiu, wpadł w depresję, jego kilku miesięczny okres ciężkich treningów mających na celu ustanowienie życiowego rekordu w liczbie kroków – legł w gruzach!!!😭😭😭
W dniu dzisiejszym Kierownik nie wyszedł z pokoju!!! Nie nabił nawet jednego kroku!!!
Ale My wiemy kto za tym stoi!😡😡😡
Idziemy po Was!!!
I nie myślcie pozytywnie!!!”🤪🤪🤪

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.