Obóz Nowy Targ cd.

02.08.2022

 
 
 
Odra Opole – Radziszowianka (D1)
Ile się idzie do sklepu?!
Bo on powiedział kura…
Trzech tenorów.
W kolejnym dniu spędzonym w Nowym Targu, drużyna młodzików rozegrała mecz kontrolny z ekipą Odry Opole 2011. Mecz pełen walki i twardej gry, niezły sprawdzian dla naszej mieszanej drużyny wspartej dodatkowo przez orlików.
Oprócz dobrego widowiska i sporej ilości goli mogliśmy zobaczyć prawdziwy pokaz dopingu, jaki zafundowali naszym zawodnikom młodsi koledzy i Karolina – w takiej atmosferze chłopcy chyba jeszcze nie mieli okazji grać. Dobre zmiany dawali zawodnicy z młodszej kategorii m.in Maksym i Sebastian (2014) –
nieoficjalny wynik 7:6 dla naszych przeciwników.
Historia drogi do sklepu obrasta już legendą: podobno jest oddalony o 4 km – podobno z Kierownikiem idzie się 9?! Podobno można wtedy kupić chipsy!
Można iść również z Trenerami, chipsów i coli nie kupisz – ale znają zdecydowanie najkrótszą drogę😂😂.
„Trenerze bo on powiedział kura przez W”
” Wcale tak nie powiedziałem! Powiedziałem k(pi.pi.pi.pi)!
Przed snem trzej tenorzy dali koncert dla Trenerów: Patryk, Ksawery i Tymoteusz najpierw zabawiali nas ciekawymi historiami🤣🤣🤣 a na koniec zaprezentowali co obecnie jest na muzycznym topie (kto nie słyszał nie wie co stracił) – całe szczęście, że wszelkie jutuby są zamknięte w naszym pokoju!😅😅😅
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.