Obóz Nowy Targ dzień na mokro

02.08.2022

 
 
NOWY TARG – DZIEŃ NA MOKRO.
Drugi dzień obozu upłynął pod znakiem wody- na koniec dnia nie pozostała na nas sucha nitka.
Najpierw z wyboru, później już bez naszej woli- ale po kolei.
Jeśli Trenerzy i obozowicze liczyli, że to sobota i jeszcze wakacje i będzie można pospać dłużej to… się przeliczyli.
Pobudka 6:40! A niektórzy już o 6!
Gdy grupa orlików po szybkim śniadaniu w pocie czoła realizowała zajęcia treningowe, to młodzicy i żaki pod opieką Kierownika Tomka uległa magii reklamy: jak sobota to do lidla, do lidla😂.
Ponieważ nasz kiero znany jest z tego że realizuje wyznaczone cele – a od paru m-cy przygotowywał się jak do olimpiady – że pokona ubiegłoroczny obozowy rekord w liczbie wykonanych kroków – to nie wybrał najbliższego sklepu w okolicy, jak już do niego dotarli to zawodnicy pragnęli tylko wody! (ważne, że licznik nabił swoje)😂
I wyjaśniło się z jakiego powodu kolejny trening nie był najwyższej jakości.
Po obiedzie rozpoczęła się gorąca linia: Trenerzy nie wiedzieli który telefon pierwszy łapać, wibracje powodowały taki hałas, że większość gości hotelu myślała że rozpoczął się remont🤣.
Co ciekawe niektórych zawodników Trenerzy musieli nakłaniać, żeby jednak zgłosili się po telefony i porozmawiali z Rodzicami😁.
A po południu już tylko woda, dużo radości chłopcom dostarczyła wizyta na basenie, ani się obejrzeli i już trzeba było się przygotowywać do treningu – a tam jeszcze więcej wody, ale nie mniejsze zadowolenie chłopców.
W tym czasie ci którzy rano nie zaliczyli sklepu, pomagali Kierownikowi w biciu rekordu!
Czy się udało?!
Na koniec dnia perfekcyjni panowie domu dokonali inspekcji pokoi – niektórzy z polotem nas gościli słowami: ” witamy w naszych słynnych progach”.
Jutro niedziela- ale łatwiej nie będzie😢
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.