ORLIKI (rocznik 2010) Radziszowianka – Akademia Piłkarska Wisła Brzeźnica 21:6

13.05.2021

 
🔥FESTIWAL BRAMEK W BRZEŹNICY 📢
Pełne 90 minut gry i 21 strzelonych bramek – jak nietrudno policzyć nasi chłopcy strzelali gola średnio co około 4 minuty 😲 Taki właśnie przebieg miało dzisiejsze spotkanie z Akademia Piłkarska Wisła Brzeźnica.
Przeważaliśmy praktycznie w każdym aspekcie – technicznym, szybkościowym ale chyba przede wszystkim taktycznym. Przez większą część gry przebywaliśmy na połowie rywala, mądrze rozgrywając piłkę. Można było również w naszej grze zauważyć elementy ataku pozycyjnego – który niejednokrotnie zakończył się zdobyciem pięknego gola ⚽️.
Bramki które straciliśmy (6) były efektem chwilowej dekoncentracji i niewymuszonych błędów własnych – ale naprawdę ciężko utrzymać 100% koncentrację przez 90 minut gry – zwłaszcza jeśli rywal na wiele pozwala
Jak zawsze chłopcy zostawili wiele serca ❤️ na boisku – a mecz najbardziej zapamięta zapewne Kuba Pawlik, który jeszcze do niedawana był zawodnikiem naszego dzisiejszego przeciwnika.
O stresie jaki odczuwał przed spotkaniem, szybko zapomniał zdobywając jedną z pierwszych bramek w meczu – GRATULACJE!
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.