pierwsze mecze Żaków młodszych i starszych po przerwie

27.04.2021

W sobotnie popołudnie w Sidzinie pierwsze swoje mecze po przerwie rozegrały drużyny żaków młodszych i starszych.
Rywalami naszych piłkarzy były
Szkółka piłkarska Orzeł Sidzina
oraz
MTS Piast Skawina
.
W młodszej grupie (2013) naszych zawodników w pierwszym meczu przeciwko Orzeł Sidzina było widać przerwę w meczach . Przegrana 5-2 .
W drugim meczu z Piastem Chłopcy zagrali już dużo lepiej lecz pomimo optycznej przewagi i kilku dogodnych sytuacji ulegli nieznacznie przeciwnikowi 2-1 .
Rocznik 2012 przyzwyczaił nas do ładnej dla oka gry i pierwszy mecz z Piastem pokazał że to się nie zmieniło. Chłopcy oraz Karola spokojnie rozgrywali piłkę po ziemi tworząc akcje raz lewą raz prawa strona boiska.
Po 20 min prowadziliśmy 2-1. Później do głosu doszli piłkarze Piasta . Pomimo kilku świetnych interwencji naszego bramkarza przeciwnicy zdołali strzelić 2 bramki . Nasza drużyna miała jeszcze swoje okazje do wyrównania lecz zabrakło skuteczności pod bramka rywala . Wynik 3-2 dla Piasta.
Z Orłem Sidzina od samego początku było widać że drużyna chce się zrehabilitować za nieznaczna porażkę z Piastem . Piękne akcje , dużo strzałów, gra z pierwszej piłki i pewna wygrana 9-1 dla nas .