Pierwszy Turniej Siatkówki Plażowej

30.06.2021

 
 
 
6 czerwca przy pięknej słonecznej pogodzie, na obiektach LKS Radziszowianka stawiło się osiemdziesiąt dzieci z naszej Gminy wraz z Nauczycielami, by wspólnie rywalizować o puchary i nagrody w pierwszym Turnieju Siatkówki Plażowej.
Zawody obywały się w dwóch kategoriach, w których o zwycięstwo walczyło siedem drużyn. Jako że aura dopisywała😎⛱😎 LKS Radziszowianka zadbała o napoje dla wszystkich uczestników oraz o zdrowe i pełne energii przekąski w formie owoców.
Najpierw zmagania ukończyły dziewczęta. Bezapelacyjne zwycięstwo odniosła Szkoła Podstawowa w Radziszowie👏👏👏. Zawodniczki tej drużyny wygrały wszystkie mecze!!! Drugie miejsce zapewniła sobie Szkoła Podstawowa w Wielkich Drogach👏👏👏, a trzecie Szkoła Podstawowa w Kopance👏👏👏.
Po zakończonych zmaganiach dziewczęta udały się na pyszną pizzę 🍕🍕🍕 prosto z pieca dla wszystkich uczestników turnieju👌. W kategorii chłopców zawody były nieco bardziej wyrównane. Każda z czołowych trzech drużyn miała „na rękach” piłki meczowe, ale najwięcej ziemnej krwi zachowali tego dnia gracze Szkoły Podstawowej Nr 4 ze Skawiny👏👏👏 i to oni uplasowali się na pierwszym miejscu. Kolejne lokaty zajęli zawodnicy Szkoły Podstawowej w Radziszowie👏👏👏 i Wielkich Drogach👏👏👏. Tuż za podium znaleźli się chłopcy z Szkoły Podstawowej w Kopance👏👏👏. Na zakończenie zawodów organizatorzy przystąpili do nagrodzenia trudu uczestników🥇🏆. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar oraz piłkę do gry, aby szlifować swoje umiejętności i za rok zdobyć jeszcze lepsze miejsce!!!🏐🏐🏐
Do zobaczenia!!!😎😎😎

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.