Plan przygotowań I drużyny do sezonu.

17.07.2023

Pierwsza drużyna seniorów powraca na murawę po krótkiej przerwie pomiędzy sezonami! Od 12 lipca rozpoczęliśmy intensywne treningi, które odbywać się będą trzy razy w tygodniu.
Mamy przyjemność również poinformować, że Trener Marcin Gędłek zaplanował serię meczów sparingowych dla naszej drużyny, co na pewno ucieszy wszystkich naszych kibiców. Te spotkania stanowią doskonałą okazję do sprawdzenia naszych umiejętności przed kolejnymi wyzwaniami ligowymi. Oto harmonogram tych meczów:
19 lipca o godzinie 18:30 – Jutrzenka Giebułtów
22 lipca o godzinie 10:30 – Pcimianka Pcim
29 lipca o godzinie 11:00 – WKS Tempo Białka
5 sierpnia o godzinie 10:30 – do ustalenia
Cieszymy się także z faktu, że praktycznie wszyscy zawodnicy pozostają w naszym zespole. Chcielibyśmy jednocześnie podziękować zawodnikom, którzy zostali wypożyczeni na rundę wiosenną i teraz powracają do swoich klubów macierzystych. Dodatkowo, niebawem ogłosimy wzmocnienia na trzech kluczowych pozycjach, które mają na celu podnieść poziom naszej drużyny.
Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców do wsparcia naszej drużyny w nadchodzącym sezonie. Wasz gorący doping jest nieoceniony i z pewnością motywuje naszych zawodników do osiągania jeszcze lepszych wyników. Razem tworzymy niesamowitą atmosferę, która przynosi nam wiele radości i energii!
Do zobaczenia na boisku!

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.