PODZIĘKOWANIA

21.06.2023

 
Drodzy Kibice, Sympatycy, mieszkańcy Radziszów – Sołectwo, Gmina Skawina, Powiat Krakowski oraz całej Małopolska 
Z ogromną wdzięcznością chcemy podziękować Wam za wsparcie, jakie okazaliście naszemu projektowi w ramach BO Małopolska 
Projekt „Piłka Jest Piękna – Rozwój Kobiecej Piłki Nożnej w Powiecie Krakowskim” (kod projektu: KOM25) ma na celu rozwój piłki nożnej kobiecej oraz dawanie szans młodym dziewczynom na rozwijanie swojej sportowej pasji. 
Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy oddali swój głos w okresie od 15 maja do 16 czerwca (18 czerwca poprzez internet)! Wasze zaangażowanie jest nieocenione i mamy nadzieję że dzięki Wam osiągniemy sukces! Obecnie czekamy na wyniki głosowania które zostaną ogłoszone najpóźniej do końca września bieżącego roku!
 Dzięki Waszym głosom być może uda nam się zrealizować wiele ważnych celów:
– Zakup niezbędnego sprzętu sportowego
– Zorganizowanie turniejów i zawodów dla dziewcząt,
Przeprowadzenie warsztatów z trenerami i zawodniczkami piłki nożnej,
Promowanie zdrowego stylu życia i integrację społeczności lokalnej.
Wasze wsparcie sprawi, że piłka nożna stanie się jeszcze piękniejsza dla dziewcząt w naszym regionie! Dziękujemy serdecznie za oddanie głosu i udział w tym ważnym projekcie! 
Podziękowania składamy również WSZYSTKIM osobom, które zaangażowały się i koordynowały zbieranie głosów – BEZ WASto przedsięwzięcie nie było by możliwe! DZIĘKUJEMY 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.