PÓŁKOLONIA – DZIEŃ 5

08.07.2023

Dzień zakończenia półkolonii był niesamowity! 
Rano dzieci miały trening piłkarski, podczas którego doskonaliły swoje umiejętności a następnie rozegrały mecz. Dzieciaki jak zawsze były pełne energii i gotowe na kolejne przygody! 
Po zajeciach na boisku udaliśmy się na basen, gdzie dzieci

wspaniale
 

się bawiły, skacząc do wody, pływając czy zjeżdżając na zjeżdżalni . Każdy z uczestników miał również okazję zregenerować siły w jacuzzi 

Po wodnych przygodach przyszedł czas na pyszne lody!  Dzieciaki wybierały swoje ulubione smaki i rozkoszowały się tym chłodnym deserem, który idealnie pasował do upalnego dnia.
Na zakończenie półkolonii każdy uczestnik otrzymał medal i dyplom, które były zasłużoną nagrodą za ich wysiłek, zaangażowanie i wspaniałą atmosferę, jaką stworzyliśmy razem. 
Cała półkolonia była pełna niezapomnianych chwil i wspaniałych doświadczeń. Oprócz treningów piłkarskich, dzieci miały okazję wybrać się do kina i Go Jump, gdzie doskonale się bawiły 
Nie zapomnieliśmy również o treningach KARATE, które wprowadziły uczestników w świat sztuk walki i pomogły im rozwijać siłę, zwinność i dyscyplinę. 
W ciągu ostatnich dni odbyło się wiele gier i zabaw integracyjnych, które pozwoliły dzieciom nawiązać nowe przyjaźnie i rozwijać umiejętności zespołowe. Wszystko to dopełniały pyszne i zdrowe posiłki, które dawały energię i witalność do dalszych aktywności. 
Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym wspaniałym opiekunom, Wiktorii, Edycie oraz Krzyśkowi, za ich troskę, zaangażowanie i kreatywne pomysły. Dzięki nim każdy dzień był pełen radości i nowych możliwości.

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.