Powrót do zajęć – informacja dla rodziców i opiekunów.

05.05.2020

herb radziszowianka_new small

Szanowni Państwo.

Świadomi odpowiedzialności oraz aby spełnić warunki Ministerstwa Zdrowia odnośnie bezpieczeństwa zajęć treningowych musimy tymczasowo zmienić ich charakter. W skrócie: treningi będą prowadzone w grupach 6 osobowych i będą miały charakter indywidualny (a co za tym idzie bardziej intensywny). Każdy ćwiczy w swoich strefach bez kontaktu. Pracujemy nad motoryką i techniką indywidualną. Na boisku tylko 1 grupa co bardzo ogranicza przepustowość… W związku z tym, by choć część zawodników mogła już teraz wrócić do treningu trenujemy 2 razy w tygodniu 45-60 min. Wszystkich z Państwa bardzo proszę o przestrzeganie zasad które będą wprowadzone: nowy regulamin oraz oświadczenie będą dostępne do pobrania na stronie klubu.

Podział na grupy i terminarz treningów będzie podany przez Trenerów oraz będzie dostępny na stronie – zajęcia planujemy rozpocząć od dnia 11 maja 2020. Prosimy o dokładne zapoznanie się z wytycznymi, terminami oraz podziałem na grupy.

Staramy się wracać do normalności. Chcemy dawać pomału możliwość na nowo czerpania radości ze sportu, powrotu do swoich ulubionych gier oraz swoich kolegów i koleżanek. Cieszymy się na otwarcie możliwości i mamy nadzieję ze pomożecie Państwo w utrzymaniu tego co przez ostatnie dwa miesiące było niemożliwe.

W razie pytań tradycyjnie prosimy o kontakt.

Rodzice/opiekunowie każdego z zawodników zapisanych na zajęcia mają obowiązek wypełnić oświadczenie dotyczące udziału dziecka w treningach. Podpisane oświadczenia należy dostarczyć trenerowi danej grupy przed każdym treningiem. Trener dopuszcza do udziału w zajęciach po stwierdzeniu prawidłowo wypełnionego i czytelnego oświadczenia.

1. Treningi odbywają się zawsze w takich samych grupach z tym samym trenerem prowadzącym.

2. Treningi odbywają się w grupach 6-osobowych (plus trener prowadzący zajęcia).

3. Zawodnicy przyjeżdżają na zajęcia przebrani w strój sportowy i gotowi do treningu.

4. Każdorazowo podczas wchodzenia i wychodzenia z obiektu sportowego należy zachować dystans społeczny i zdezynfekować ręce (płyny do dezynfekcji będą przygotowane).

5. Obowiązuje zakaz podawania rąk czy przybijania “piątek” na przywitanie czy pożegnanie.

6. Zawodnicy nie muszą mieć maseczki ochronnej w trakcie zajęć, ale muszą je posiadać do momentu wejścia na obiekt i w momencie jego opuszczania.

7. W trakcie treningu może sporadycznie dochodzić do wynikającego z toku zajęć kontaktu pomiędzy zawodnikami.

8. Obowiązuje zakaz korzystania z szatni i budynków. Dostępna będzie tylko jedna wyznaczona na toaleta.

9. Pomiędzy kolejnymi zajęciami trenerzy dokonują dezynfekcji sprzętu używanego do treningu. Przed, w trakcie i po zajęciach zawodnicy mają zakaz dotykania jakiegokolwiek sprzętu treningowego poza piłkami.

Załączniki do pobrania

Plik Wielkość pliku Pobrania
pdf Oswiadczenie_Covid-19_05.05.2020 0 B 284
pdf Regulamin_Covid-19_05.05.2020 0 B 215
  • CERTYFIKAT PZPN

ZDROWE JEDZENIE

  • ZDROWE JEDZENIE

DOBRY SPORTOWY RODZIC

  • DOBRY SPORTOWY RODZIC
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.